Jak objednat vánoční stromek?

A. Vyberte si vámi zvolený typ živého vánočního stromku.

B. Vyplňte své údaje pro doručení, abychom věděli, kam vánoční stromeček doručit. Věnujte pozornost seznamu míst , ve kterých rozvážíme vánoční stromky. Na jiné adresy vánoční stromky nedoručuje a není to v našich možnostech.

C. Skladník v daném městě dostane vaši objednávku s požadavkem na vánoční stromeček. Vybere pro vás nejideálnější vánoční stromek, ofrézuje (volitelně) ho do stojanu. Vánoční stromek opět zabalí do sítě pro pohodlnou přepravu a další uskladnění, než přijde vhodný čas vánoční stromeček rozbalit a nazdobit.

D. Vánoční stromky rozvážíme každé pondělí a čtvrtek. Před doručením vás bude kontaktovat kurýr, aby se s vámi dohodl na ideálním čase doručení.

E. Platba je možná pouze online bankovní kartou. Platba je zajištěna díky platební bráně Stripe.

F. Vánoční stromek doporučujeme uschovat ve sklepě nebo v garáži, případně na balkoně, nechat ho zabalený v síťce a takto jej vložit do nádoby s vodou. Doporučujeme odříznout alespoň jeden centimetr kmene, aby byl řez „čerstvý“ a vánoční stromek mohl nasávat vodu. Nejlépe když použijete naši výživu pro stromečky TreeFood.

Jsme s vámi již přes 20 let. Děkujeme za vaši důvěru.

Jen díky vám můžeme sdružovat tolik prodejních míst živých vánočních stromků.

Jsme hrdí na to, že se k nám stále vracíte, velmi si toho vážíme.

Najděte si na mapě vám nejbližší prodejny živých vánočních stromků. Prodejny naleznete vždy na parkovišti před daným obchodním domem.

Záznam nenalezen

Litujeme, nenalezen žádný zýznam. Upravte kritériia a zkuste nové hledání.

Google Mapy nenahrány

Chyba načtení Google Maps API.